04 02 2020

Pożar stodoły w Budach Zosinych

04.02.2020, godz.: 11:12
Pożar stodoły w Budach Zosinych
Fot. GrodziskNews.pl

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar stodoły w Budach Zosinych, do którego doszło dzisiejszej nocy.

– Pożar w Budach Zosinych. Tym razem stodoła – poinformowała czytelniczka Agnieszka.

Strażacy potwierdzają. – O godz. 2.01 otrzymaliśmy zgłoszenie, że przy ul. Szarych Szeregów w Budach Zosinych doszło do pożaru stodoły. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i dwa z OSP Jaktorów. Ogniem zajęte było wnętrze obiektu, a konkretnie znajdująca się tam słoma oraz część drewnianej konstrukcji budynku. Pożar był jeszcze nierozwinięty i dość szybko udało się go ugasić. W pożarze nikt nie ucierpiał – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

O godz. 2.50 strażacy wrócili już do koszar, ale zaraz potem otrzymali wezwanie dotyczące wybuchu gazu na ul. Traugutta w Grodzisku (więcej tutaj).

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata