reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

04 2021

Pożar samochodu w Żukowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPożar samochodu w Żukowie - Grodzisk News


Dziś wczesnym rankiem grodziscy strażacy interweniowali w Żukowie, gdzie płonął samochód osobowy.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Nad ranem w Żukowie na ul. Kwiatowej spłonął doszczętnie samochód osobowy marki BMW. Na miejscu była straż pożarna i policja – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 5.24, że w Żukowie doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejsce wyjechał jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Gdy strażnicy dojechali pod wskazany adres, zastali płonący samochód marki BMW – płomienie wychodziły spod maski. Samochodem podróżował tylko kierowca, który wyszedł z auta przed przyjazdem strażaków. Nie wymagał pomocy medycznej – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażakom dość szybko udało się ugasić pożar. – Nasze działania polegały jedynie na ugaszeniu pożaru. Działania zakończyliśmy o godz. 6.14 – dodaje komendant grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.