09 06 2020

Pożar pustostanu, dach zapadł się do środka

09.06.2020, godz.: 17:09
Pożar pustostanu, dach zapadł się do środka
fot. Archiwum

Trzy zastępy straży pożarnej gasiły ogień, który objął pustostan przy ul. Jemiołuszki w Zarębach (gm. Żabia Wola). Pożar całkowicie strawił i doprowadził do zawalenia się dachu budynku.

Strażacy dostali zgłoszenie o pożarze krótko przed godz. 15.00. – Ogniem objęty był pustostan o drewnianej konstrukcji i powierzchni około 80 metrów kwadratowych. Spłonął dach budynku i zapadł się do środka – mówi nam dyżurny stanowiska kierowania w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– W akcji gaśniczej uczestniczyły trzy zastępy: jeden z państwowej straży i dwa z ochotniczej jednostki w Żelechowie. Była trudna w prowadzeniu ze względu na duże nagromadzenie roślinności. Udało się ją jednak zakończyć o 16.30 – dodał dyżurny.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.