TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

08

06 2021

Pożar na Kościuszki. Utrudnienia w ruchu


Grodzisk News


foto: Czytelnik MichałPożar na Kościuszki. Utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie doszło do pożaru budynku przy ul. Kościuszki w Grodzisku. Droga jest zablokowana.


Informację o pożarze otrzymaliśmy od czytelnika Michała, który przesłał nam zdjęcia z miejsca zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Strażacy opisują jakie działania prowadzą. – Do nas zgłoszenie wpłynęło o godz. 18.42 o palącym się opuszczonym budynku na ul. Kościuszki. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej: dwa wozy gaśnicze oraz podnośnik. Na miejscu byliśmy o godz. 18.46. Po dojeździe stwierdzono, że potrzebne są dodatkowe środki i zadysponowano dwa dodatkowe samochody gaśnicze z OSP Grodzisk Maz. Po godz. 19.00 pożar został opanowany. W tej chwili nasze czynności polegają na przewietrzaniu budynku i przeszukiwaniu pomieszczeń. Na chwilę obecną brak osób poszkodowanych – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Rozstawienie podnośnika wymagało wstrzymania ruchu na ul. Kościuszki. – Nasze działania jakiś czas jeszcze potrwają. Na miejscu są służby kierujące ruchem – dodaje rzecznik prasowy grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Chyba specjalnie ktoś tam podpala bo to nie pierwszy raz , pewnie komuś chodzi o to aby rozebrać ten budynek nie wiem czy to gminy czy prywatna własność.

Lena
09-06-2021 07:31

Mam takie samo zdanie p.Leno, a zarazem dodam, że po drugiej stronie ulicy rosną pałace i szklane domy .

Dorka
09-06-2021 11:17

jsk się zburzy wille to jest dużo miejsca, żeby blok deweloper postawił

Robert
09-06-2021 14:17

budynek jeśli znajduje się w ewidencji zabytków gminy, to nakeżałoby powiadomić Wojewódzki Urząd Konserwstora w Warszawie, żeby nakazał odbudować.

Robert
09-06-2021 14:52
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.