TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

09

06 2021

Pożar na Kościuszki: Policja prowadzi czynności wyjaśniające


Grodzisk News


foto: Czytelnik MichałPożar na Kościuszki: Policja prowadzi czynności wyjaśniające - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie doszło do pożaru kamienicy przy ul. Kościuszki w Grodzisku Mazowieckim. Policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.


Przypomnijmy. Wczoraj około godz. 18.40 doszło do pożaru pustostanu przy ul. Kościuszki. Na miejscu było pięć zastępów straży pożarnej, w tym podnośnik, którego rozstawienie wymagało zamknięcia drogi na czas trwania akcji link do artykułu.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

To nie pierwszy pożar w tym miejscu. Zapytaliśmy więc o możliwe przyczyny zaprószenia ognia. O to czy mogło to być podpalenie. – Policjanci udzielali wczoraj pomocy straży pożarnej przy tym zdarzeniu, natomiast przyczyna pożaru nie została określona na miejscu. Nie wiemy kto jest właścicielem tego pustostanu, więc siłą rzeczy nie mamy też od niego zawiadomienia na temat podpalenia. Natomiast są prowadzone czynności w ramach postępowania sprawdzającego, kompletowane są dokumenty ze straży pożarnej, staramy się też ustalić właściciela. Od rezultatów tych działań będą zależały dalsze nasze czynności w tej sprawie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.