07 05 2019

Pożar na Dębowej

07.05.2019, godz.: 18:03
Pożar na Dębowej
Fot. GrodziskNews.pl

Strażacy gaszą pożar budynku na ul. Dębowej w Milanówku. W akcji biorą udział trzy zastępy straży pożarnej.

Informację o pożarze otrzymaliśmy od czytelniczki. – Przy ul. Dębowej w Milanówku płonął dom. Budynek jest zlany wodą. Na miejscu są strażacy, widziałam też pogotowie – poinformowała Renata.

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy po godz. 17.00. Przy ul. Dębowej płonął dwukondygnacyjny budynek. Jest to pustostan, nikogo nie było w środku, nikt nie ucierpiał. Obecnie trwa dogaszanie pożaru – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu są trzy zastępy straży: jeden z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz po jednym z OSP Milanówek i OSP Grodzisk.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.