01 12 2019

Pożar garażu w Osowcu, zagrażał przyległym budynkom

01.12.2019, godz.: 13:02
Pożar garażu w Osowcu, zagrażał przyległym budynkom
fot. GrodziskNews

W sobotni wieczór w Osowcu wybuchł pożar, który szybko objął konstrukcję garażu, wraz z autem znajdującym się wewnątrz. Okazuje się, że pożar zagrażał przyległemu domowi oraz pawilonom handlowym.

Informację o pożarze otrzumaliśmy od czytelników. Ich relacje sugerowały, że doszło do pożaru sklepu. Doniesienia sprecyzowali jednak strażacy.

– Około godz. 20.00 pojawił się ogień, który objął budynek garażu oraz znajdujący się w nim samochód. Istniało niebezpieczeństwo rozprzestrzenienia się żywiołu na przylegają do garażu dom mieszkalny oraz pawilony handlowe. Dlatego do akcji gaśniczej zadysponowano sześć zastępów – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Były to dwie jednostki PSP oraz cztery z OSP, które sprawnie opanowały ogień zapobiegły przeniesieniu się go na inne obiekty. Garaż i samochód jednak spłonęły – dodaje Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.