TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

10 2021

Pożar domu w Międzyborowie. Pięć zastępów w akcji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPożar domu w Międzyborowie. Pięć zastępów w akcji - Grodzisk News


W środę wieczorem doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Międzyborowie. W akcji gaśniczej uczestniczyło pięć zastępów straży pożarnej.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Międzyborowie na ul. Maklakiewicza palił się dom. Na miejscu było kilka wozów strażackich – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy o godz. 21.27. Dotyczyło ono pożaru na strychu budynku mieszkalnego w Międzyborowie. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Mazowieckiego i dwa zastępy z OSP Międzyborów. Gdy strażacy dojechali na miejsce wszystko się potwierdziło – pożarem objęte było nieużytkowe poddasze budynku. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu napięcia w instalacji elektrycznej, ugaszeniu składowanych na strychu przedmiotów, oddymieniu pomieszczeń oraz sprawdzeniu ich pod kątem stężenia niebezpiecznych gazów – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy zakończyli akcję o godz. 23.38. – W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. W czasie działań dwa zastępy z OSP Grodzisk Mazowiecki zostały postawione w gotowość operacyjną w celu zabezpieczeniu powiatu grodziskiego – dodaje rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.