TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

02 2021

Pożar ciężarówki w Maryninie, dachowanie w Książenicach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: CzytelnikPożar ciężarówki w Maryninie, dachowanie w Książenicach - Grodzisk News


W czwartkowy poranek na ul. Mazowieckiej w Maryninie zapalił się samochód ciężarowy i wciąż są utrudnienia w ruchu. Niedługo potem doszło do dachowania na tej samej ulicy, ale w Książenicach.


Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 8.00. – O godz. 8.15 wpłynęło zgłoszenie o pożarze ciężarówki na ul. Mazowieckiej w Maryninie. Na miejsce wysłano dwa samochody z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz dwa z OSP Książenice. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że pożar ma miejsce w komorze silnika. Nasze działania polegały na podniesieniu kabiny i dostaniu się do źródła pożaru a następnie ugaszeniu go. Nikomu nic się nie stało – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Ruch na czas akcji gaśniczej był wstrzymany, obecnie jest prowadzony wahadłowo. Ciężarówka może utrudniać ruch do czasu przyjazdu holownika – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że to nie jedyne zdarzenie tego poranka na ul. Mazowieckiej. – Około godz. 8.50, gdy jeden z zastępów wracał do koszar na wysokości Hotelu Cyprus w Książenicach zauważył samochód leżący w rowie na dachu. Kierujący mężczyzna uskarżał się na ból głowy, zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Badania wykażą czy będzie konieczność zabrania go do szpitala – informuje st. bryg. Tryniszewski.

Rzecznik straży podkreślił, że to zdarzenie nie powoduje utrudnień w ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.