TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

02 2021

Pożar ciężarówki w Maryninie, dachowanie w Książenicach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: CzytelnikPożar ciężarówki w Maryninie, dachowanie w Książenicach - Grodzisk News


W czwartkowy poranek na ul. Mazowieckiej w Maryninie zapalił się samochód ciężarowy i wciąż są utrudnienia w ruchu. Niedługo potem doszło do dachowania na tej samej ulicy, ale w Książenicach.


Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 8.00. – O godz. 8.15 wpłynęło zgłoszenie o pożarze ciężarówki na ul. Mazowieckiej w Maryninie. Na miejsce wysłano dwa samochody z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz dwa z OSP Książenice. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że pożar ma miejsce w komorze silnika. Nasze działania polegały na podniesieniu kabiny i dostaniu się do źródła pożaru a następnie ugaszeniu go. Nikomu nic się nie stało – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Ruch na czas akcji gaśniczej był wstrzymany, obecnie jest prowadzony wahadłowo. Ciężarówka może utrudniać ruch do czasu przyjazdu holownika – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że to nie jedyne zdarzenie tego poranka na ul. Mazowieckiej. – Około godz. 8.50, gdy jeden z zastępów wracał do koszar na wysokości Hotelu Cyprus w Książenicach zauważył samochód leżący w rowie na dachu. Kierujący mężczyzna uskarżał się na ból głowy, zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Badania wykażą czy będzie konieczność zabrania go do szpitala – informuje st. bryg. Tryniszewski.

Rzecznik straży podkreślił, że to zdarzenie nie powoduje utrudnień w ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.