TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

07 2021

Pożar ciężarówki na terenie stacji paliw


Grodzisk News


foto: PixabayPożar ciężarówki na terenie stacji paliw - Grodzisk News


W poniedziałkowy poranek na terenie stacji benzynowej przy ul. Królewskiej doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Strażacy szybko poradzili sobie z ogniem.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Na ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim około godz. 7.00 doszło do pożaru samochodu ciężarowego marki Iveco. Na miejscu było kilka jednostek straży pożarnej – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Strażacy otrzymali zgłoszenie o godz. 7.08. – Do stanowiska kierowania spłynęło zgłoszenie o pożarze komory silnika samochodu ciężarowego w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Królewskiej. Pojazd stał nie przy dystrybutorach, a na parkingu. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Po dojeździe na miejsce działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, poinformowaniu właścicieli pobliskich pojazdów o konieczności ich przeparkowania i ugaszenia palących się elementów w komorze silnika – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Działania zakończono o godz. 7.38. – Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru, była awaria instalacji elektrycznej pojazdu – dodaje rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.