TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

07 2021

Pożar ciężarówki na terenie stacji paliw


Grodzisk News


foto: PixabayPożar ciężarówki na terenie stacji paliw - Grodzisk News


W poniedziałkowy poranek na terenie stacji benzynowej przy ul. Królewskiej doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Strażacy szybko poradzili sobie z ogniem.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Na ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim około godz. 7.00 doszło do pożaru samochodu ciężarowego marki Iveco. Na miejscu było kilka jednostek straży pożarnej – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Strażacy otrzymali zgłoszenie o godz. 7.08. – Do stanowiska kierowania spłynęło zgłoszenie o pożarze komory silnika samochodu ciężarowego w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Królewskiej. Pojazd stał nie przy dystrybutorach, a na parkingu. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Po dojeździe na miejsce działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, poinformowaniu właścicieli pobliskich pojazdów o konieczności ich przeparkowania i ugaszenia palących się elementów w komorze silnika – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Działania zakończono o godz. 7.38. – Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru, była awaria instalacji elektrycznej pojazdu – dodaje rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.