reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

06 2024

Pożar w milanowskim bloku. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Sześć zastępów straży pożarnej bierze udział w akcji przy ul. ks. Piotra Skargi w Milanówku. W piwnicy jednego z bloków wybuchł pożar.


Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik Henryk. – Na ul. Piotra Skargi w Milanówku pożar w  bloku. Była ewakuacja. Na miejscu kilka zastępów straży – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. O godz. 16.21 otrzymaliśmy informację o zadymieniu na klatce schodowej. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej: trzy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz po jednym z OSP: Książenice. Grodzisk Maz., Milanówek – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. - Gdy strażacy przyjechali ma miejsce okazało się, że w piwnicy wielorodzinnego budynku wybuchł pożar. Niemal wszyscy obecni w budynku (około 30 osób) ewakuowali się przed przybyciem straży, natomiast dwóm osobom strażacy pomagali w ewakuacji – dodają.

Nikt nie odniósł obrażeń, natomiast w budynku pojawiło się dużo dymu. – Spaliło się jedno pomieszczenie piwniczne w budynku przy ul. Skargi. W wyniku pożaru we wszystkich klatkach było spore zadymienie. Strażacy oddymiali budynek i sprawdzali czujnikiem stężenie tlenku węgla – opisują strażacy.

Akcja wciąż trwa.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.