TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

10 2021

Pożar auta w Kozerkach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPożar auta w Kozerkach - Grodzisk News


W nocy z czwartku na piątek w Kozerkach doszło do pożaru samochodu osobowego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Około 2.00 w Kozerkach na ul. Księżycowej doszło do pożaru samochodu osobowego marki BMW. Samochód spłonął prawie doszczętnie. Na miejscu strażacy oraz policja – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– O godz. 2.02 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze samochodu w Kozerkach na ul. Księżycowej. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Po dojeździe na miejsce strażacy zastali płonący samochód znajdujący się na poboczu drogi. Właściciel znajdował się poza pojazdem. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji, ugaszeniu pojazdu. Na tym nasze działania zostały zakończone – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jak informuje rzecznik grodziskiej straży, spaleniu uległ przód pojazdu osobowego, a w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Działania zostały zakończone o godz. 2.47.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.