TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

10 2021

Pożar auta w Kozerkach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPożar auta w Kozerkach - Grodzisk News


W nocy z czwartku na piątek w Kozerkach doszło do pożaru samochodu osobowego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Około 2.00 w Kozerkach na ul. Księżycowej doszło do pożaru samochodu osobowego marki BMW. Samochód spłonął prawie doszczętnie. Na miejscu strażacy oraz policja – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– O godz. 2.02 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze samochodu w Kozerkach na ul. Księżycowej. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Po dojeździe na miejsce strażacy zastali płonący samochód znajdujący się na poboczu drogi. Właściciel znajdował się poza pojazdem. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji, ugaszeniu pojazdu. Na tym nasze działania zostały zakończone – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jak informuje rzecznik grodziskiej straży, spaleniu uległ przód pojazdu osobowego, a w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Działania zostały zakończone o godz. 2.47.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.