TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

12 2020

Pożar samochodu na autostradzie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPożar samochodu na autostradzie - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie strażacy z Grodziska i Baranowa zostali wezwani do pożaru samochodu osobowego na autostradzie A2. W aucie podróżowały trzy osoby.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na autostradzie około 17.00 na pasie w kierunku Poznania doszło do pożaru samochodu. Samochód uległ całkowitemu spaleniu. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej oraz pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ze zgłoszenia wynikało, że mogło to być bardzo groźne zdarzenie. – Informację w tej sprawie otrzymaliśmy o godz. 16.46. Zgłaszający poinformował nas, że płonie samochód wbity w bariery energochłonne. Było to na pasie w kierunku Poznania na wysokości wiaduktu nad autostradą i miejscowości Izdebno Małe. Skoro zgłoszenie dotyczyło poważnego zdarzenia, wysłano na miejsce dwie karetki pogotowia, policję i trzy zastępy straży pożarnej – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Gdy strażacy dojechali na miejsce okazało się, że sytuacja ma się nieco inaczej. – Samochód marki Peugeot nie był z żaden sposób wbity w bariery, a jedynie zapaliła się komora silnika podczas jazdy. W aucie jechały trzy osoby, nikomu nic się nie stało. Mężczyźni zdążyli też zabrać z pojazdu znajdujące się w nim narzędzia i oczekiwali na ugaszenie pożaru przez strażaków – zaznaczają strażacy z grodziskiej PSP.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.