TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

12 2020

Pożar samochodu na autostradzie


Grodzisk News


foto: PixabayPożar samochodu na autostradzie - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie strażacy z Grodziska i Baranowa zostali wezwani do pożaru samochodu osobowego na autostradzie A2. W aucie podróżowały trzy osoby.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na autostradzie około 17.00 na pasie w kierunku Poznania doszło do pożaru samochodu. Samochód uległ całkowitemu spaleniu. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej oraz pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Ze zgłoszenia wynikało, że mogło to być bardzo groźne zdarzenie. – Informację w tej sprawie otrzymaliśmy o godz. 16.46. Zgłaszający poinformował nas, że płonie samochód wbity w bariery energochłonne. Było to na pasie w kierunku Poznania na wysokości wiaduktu nad autostradą i miejscowości Izdebno Małe. Skoro zgłoszenie dotyczyło poważnego zdarzenia, wysłano na miejsce dwie karetki pogotowia, policję i trzy zastępy straży pożarnej – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Gdy strażacy dojechali na miejsce okazało się, że sytuacja ma się nieco inaczej. – Samochód marki Peugeot nie był z żaden sposób wbity w bariery, a jedynie zapaliła się komora silnika podczas jazdy. W aucie jechały trzy osoby, nikomu nic się nie stało. Mężczyźni zdążyli też zabrać z pojazdu znajdujące się w nim narzędzia i oczekiwali na ugaszenie pożaru przez strażaków – zaznaczają strażacy z grodziskiej PSP.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.