reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

02

08 2020

Powstanie ponad 2,5 km drogi pieszo-rowerowej


Grodzisk News


Powstanie ponad 2,5 km drogi pieszo-rowerowej - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim zamierza wybudować 2600 metrów ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż drogi biegnącej z Grodziska do Adamowizny. Ogłosił przetarg na wykonanie projektu.


Zamówienie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy drogi powiatowej 1505 polegającej na rozbiórce istniejącego chodnika i budowie ścieżki pieszo-rowerowej. Chodzi o odcinek od ul. Sadowej w Grodzisku do ul. Niedźwiedziej w Adamowiźnie. Zgodnie z zamówieniem projekt ma przewidzieć m.in. zaprojektowanie ścieżki pieszo-rowerowej o nawierzchni z betonu asfaltowego wraz z przebudową ewentualnych kolizji oraz budową kanału technologicznego. Projekt ma uwzględniać również zjazdy z kostki brukowej poza ścieżką pieszo rowerową. Kiedy projekt ma być gotowy? Termin wyznaczono na 10 grudnia 2020. Gdy będzie on gotowy powiat będzie mógł przystąpić do realizacji inwestycji.


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz

A od Kozerek do Grodziska nadal brak chodnika, brak pasów , brak bezpieczeństwa. Lepiej łatać drogi po 20 razy w jednym miejscu, niż zadbać o bezpieczeństwo dzieci jak i dorosłych przy tak ruchliwej ulicy ;)

Magdalena
03-08-2020 23:34


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.