TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

12

04 2021

Powstanie ponad 11 km sieci wodociągowej


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsPowstanie ponad 11 km sieci wodociągowej - Grodzisk News


Jaktorów zamierza znacznie rozbudować sieć wodociągową na terenie gminy. Ogłosił przetarg na realizację łącznie 33 zadań.


reklama Grodzisk mazowiecki

Gmina od dłuższego czasu przygotowuje się do rozbudowy sieci wodociągowej, ale wreszcie po przygotowaniu wszystkich niezbędnych projektów oraz załatwieniu formalności może przystąpić do realizacji. Został bowiem ogłoszony przetarg na rozbudowę sieci wodociągowej, w skład której wejdą aż 33 zadania.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Inwestycja zakłada budowę sieci w następujących ulicach: Błotna, Szwoleżerów, Jazdy Polskiej, Szaserów, Fabryczna i Kmicica w Jaktorowie; Kresowa w Grądach; Rejtana, Fredry, Jasna, Ściegiennego, Topolowa, Modrzewiowa, Jaśminowa, Wschodnia i Południowa w Henryszewie; boczna od Zygmunta Starego, Jagiełły, droga boczna od ul. Jagiełły, Gierymskiego, Ogrodowa i boczna od ul. Ogrodowej, Alpejska, boczna od ul. Alpejskiej, Polskiego Związku Ludowego w Chylicach; Miła i boczna od ul. Miłej, ulica boczna od Sygietyńskiego, Dzwonkowa, Turystyczna w Starych Budach; Wiosenna, Malinowa, Daktylowa, Poziomkowa, Oliwkowa, Agawy, Królowej Marysieńki, Rusałki, Heweliusza i Jowisza w Bieganowie; Złota, Platynowa, boczna od ul. Długiej, Długa, Goździkowa i Imbirowa w miejscowości Sade Budy; Armii Krajowej, Fieldorfa, Kleeberga i Chmielna w Kolonii Jaktorów; Armii Krajowej i Godziny „W” w Budach Zosinych; Podlaska i Lutosławskiego w Budach Grzybku, Figowa w Mariampolu, Łąkowa w Korytowie.

Łączna długość sieci wodociągowej, która ma powstać w gminie Jaktorów w ramach tego przetargu to blisko 11,4 km.

Wykonawca będzie miał 180 dni na realizację zadania od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.