12 04 2019

Powstanie kolejna świetlica wiejska. Jest przetarg

12.04.2019, godz.: 09:28
Powstanie kolejna świetlica wiejska. Jest przetarg
Fot. Pixabay

Grodziski magistrat szuka wykonawcy budowy świetlicy wiejskiej w Czarnym Lesie. W ostatnim czasie ogłosił przetarg na tę inwestycję.

W minioną sobotę została otwarta kolejna świetlica w grodziskiej gminie. Włodarze z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim i starostą powiatowym Markiem Wieżbickim uroczyście przecięli wstęgę oficjalnie otwierając świetlicę w Zabłotni. Teraz gmina szykuje się do budowy kolejnego takiego obiektu.

Został ogłoszony przetarg na budowę świetlicy wiejskiej w Czarny Lesie. Zgodnie z zamówieniem będzie to wolnostojący parterowy budynek o powierzchni użytkowej 143 mkw. Znajdą się w nim sala główna o powierzchni 74 mkw., hol, toalety, sala informatyczna, pomieszczenia socjalne, szatnia i przedsionek.

Przy budynku wybudowany zostanie parking na sześć aut, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych, trakt jezdny, chodniki. Teren będzie ogrodzony i oświetlony.

Kiedy mieszkańcy skorzystają z nowej świetlicy? Termin zakończenia realizacji zamówienia wyznaczono na 14 sierpnia 2020 r.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata