04 04 2020

Powstaje kolejna świetlica w regionie

04.04.2020, godz.: 11:20
Powstaje kolejna świetlica w regionie
Fot. gmina-baranow.pl

Gmina Baranów buduje świetlicę wiejską dla mieszkańców wsi Drybus. Fundamenty już są, budowlańcy zaczynają wznosić ściany.

W grodziskiej gminie świetlice wiejskie wybudowano już w wielu miejscowościach. Na początku tego roku otwarto taki obiekt w Kłudzienku, a budowany jest też w Czarnym Lesie. Za budowę świetlic wzięła się też gmina Baranów, która właśnie stawia ją w Drybusie.

Umowa z wykonawcą została podpisana w grudniu ubiegłego roku. Wykonawca wszedł już na budowę, zdołał wykonać m.in. roboty ziemne, wylać fundamenty i zaczął już stawiać ściany, które powoli nadają kształt obiektowi. Nowy budynek ma być parterowy, jednokondygnacyjny i ma służyć do zebrań społecznych. Ma to też być miejsce spotkań seniorów i młodzieży. Świetlica ma mieć 107 mkw powierzchni użytkowej.

Termin zakończenia prac wyznaczono na październik 2020. Koszt inwestycji to 471,3 tys. zł.

Fot. gmina-baranow.pl

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Powstaje kolejna świetlica w regionie”

  1. Gosc pisze:

    Kto jest wykonawca? Ta sama pożal sie Boże firma – skład budowlany z Ksiażenic, ktora pibudowala juz z 5 swietlic w gminie….? Tak dziala Ziemia Grodziska po 25 latach rzadzenia w Grodzisku.

  2. Stansław pisze:

    Tzn? Co jest nie tak? Bo j jestem zadowolony, że jest 5 świetlic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata