TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

01 2023

Powiatowy urząd pracy pod nowym adresem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Wikipedia/CC BY-SA 4.0Powiatowy urząd pracy pod nowym adresem - Grodzisk News


Na początku lutego grodziski powiatowy urząd pracy przeniesie się do nowej siedziby. Od 6 lutego właśnie PUP działać będzie w budynku przy ul. Kościuszki 30.


Wcześniej budynek ów był miejsce funkcjonowania starostwa powiatowego, ale po jego przeprowadzce do budynku przy ul. Dalekiej 11 A wiadomo było, że w obiektach przy Kościuszki urzędować będzie w przyszłości m.in. PUP.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Równolegle prowadzone były remonty budynków w obu miejscach wraz z ich otoczeniem. Modernizacja budynków przy ul. Kościuszki 30 oraz 32, czyli dawnej siedziby starostwa obejmowała m.in. remont dachu, osuszenie ścian parteru, częściowa wymiana posadzek, czy prace remontowe i malarskie.

Teraz budynki są już gotowe, by przyjąć powiatowy urząd pracy. Do obsługi mieszkańców PUP w nowej lokalizacji będzie gotowy od 6 lutego. Sama przeprowadzka planowana jest zaś w dniach od 3 do 7 lutego.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.