TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

11 2022

Śmiertelny wypadek w Budach Zosinych. Mężczyzna zmarł pomimo reanimacji [Aktualizacja]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W czwartkowe popołudnie w Budach Zosinych samochód osobowy potrącił 65-letniego rowerzystę. Mężczyzna wymagał reanimacji. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Na miejscu trwa akcja ratownicza. Czynności powypadkowe prowadzą także policjanci. Do wypadku doszło około godz. 16.50. – Właśnie wtedy do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty w Budach Zosinych. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy strażaków – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Na miejscu, jeszcze przed przyjazdem pogotowia strażacy reanimaowali 65-latka. Przygotwali także lądowisko dla śmigłowca LPR. Akcja jeszcze się toczy – podkreśla Stefaniak.

Do tematu powrócimy wkrótce.

Aktualizacja, godz.18.40
Mimo usilnej reanimacji, 65-letni mężczyzna zmarł. Na miejscu trwają jeszcze policyjne czynności powypadkowe. Są utrudnienia w ruchu.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.