reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

11 2022

Śmiertelny wypadek w Budach Zosinych. Mężczyzna zmarł pomimo reanimacji [Aktualizacja]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŚmiertelny wypadek w Budach Zosinych. Mężczyzna zmarł pomimo reanimacji [Aktualizacja] - Grodzisk News


W czwartkowe popołudnie w Budach Zosinych samochód osobowy potrącił 65-letniego rowerzystę. Mężczyzna wymagał reanimacji. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Na miejscu trwa akcja ratownicza. Czynności powypadkowe prowadzą także policjanci. Do wypadku doszło około godz. 16.50. – Właśnie wtedy do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty w Budach Zosinych. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy strażaków – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Na miejscu, jeszcze przed przyjazdem pogotowia strażacy reanimaowali 65-latka. Przygotwali także lądowisko dla śmigłowca LPR. Akcja jeszcze się toczy – podkreśla Stefaniak.

Do tematu powrócimy wkrótce.

Aktualizacja, godz.18.40
Mimo usilnej reanimacji, 65-letni mężczyzna zmarł. Na miejscu trwają jeszcze policyjne czynności powypadkowe. Są utrudnienia w ruchu.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Smutne zdarzenie:( a co było przyczyną wypadku? Niestety rowerzyści nie dbają o swoje bezpieczeństwo. W konfrontacji z autem szanse mają zwykle mizerne:(

wojak33
03-11-2022 19:18

Przykra sprawa , akurat teraz ok 16.50 jest tuż po zachodzie słońca i niby jeszcze widno, ale w samochodzie kiepsko widać to co się dzieje na zewnątrz. Nie jest jeszcze na tyle ciemno żeby dobrze było widać w świetle reflektorów. Jak byłem nastolatkiem i jeździłem rowerem to wydawało mi się że przy takiej szarówce ja wszystko widzę to i jestem widziany. Teraz gdy jeżdżę samochodem wiem że przy tej szarówce jest najgorsza widoczność.

Mieszkaniec
03-11-2022 21:40

Tragedia dla dwóch rodzin . Nie żyje człowiek, a inny może ponieść surowe konsekwencje w zależności jaka była przyczyna tego zdarzenia.
Rowerzyści ,piesi,dbajmy żeby nas widziano.
Kierowcy nie rozpraszany swojej uwagi w czasie jazdy 😔

Cyklista
04-11-2022 07:22

Mądre słowa. Weźmy je sobie do serca!

Babcia
04-11-2022 13:13
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.