
Do bardzo poważnie wyglądającego wypadku doszło tuż po godz. 20.40 na ul. Królewskiej, a konkretnie na skrzyżowaniu z Nadarzyńską, Sienkiewicza i Okulickiego. Z ustaleń służb pracujących na miejscu wynika, że doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z karetką pogotowia. W wyniku tego obrażeń głowy doznali kobieta za kierownicą osobówki oraz 5-letnie dziecko.
Pierwszą informację otrzymaliśmy od czytelnika. –Na Królewskiej był poważny wypadek. Karetka pogotowia zderzyła się z osobówką. Na miejscu pełno służb: policja, pogotowie, straż pożarna – przekazał w wiadomości do redakcji Sebastian.
Służby potwierdzają i precyzują te doniesienia. – Do stanowiska kierowania o godz. 20.41 wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z karetką pogotowia. Osobówką podróżowały trzy osoby, w tym pięcioletnie dziecko, zaś karetką dwóch ratowników medycznych –mówi nam mł. Rafał Łyszkowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.
Strażacy siłą trzech zastępów: dwóch z PSP i jednego z OSP w Grodzisku zabezpieczają teren działań policji i medyków. – Dwie osoby: 5-letnie dziecko z urazem nosa i kobieta kierująca samochodem osobowym po urazie głowy, zostali zabrani do szpitala. Działania cały czas się toczą, więc mogą występować utrudnienia w ruchu mówi nam mł. asp. Rafał Łyszkowski,
Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?
Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?
NAPISZ
i
n
f
o
@
g
r
o
d
z
i
s
k
n
e
w
s
.
p
l
ZADZWOŃ
7
9
4
5
5
9
3
5
1
Przestańcie siać farmazony! Lepiej się pierw dowiedzieć! Dziecku się nic nie stało i nie zabrało Małego karetka!
Osoba poszkodowana
21-01-2026 22:51
Świat technologii przestaje być czarno-biały. Choć przywykliśmy do tego, że komputery operują na prostych zerach i jedynkach, nadchodzi era, w której te zasady przestają obowiązywać. Już pod koniec lutego mieszkańcy Grodziska będą mieli okazję, by sprawdzić, na czym polega ta cyfrowa zmiana.
Dziś rano na dworcu PKP w Grodzisku Mazowieckim znaleziono ciało człowieka – 46-letniego mężczyzny.
Już jutro (10 lutego) w Milanówku oraz dwa dni później (12 lutego) w Jaktorowie pojawią się mobilne punkty służące do wykonania badań mammograficznych. Zachęcamy mieszkanki do skorzystania z tej możliwości, zwłaszcza że diagnostyka jest darmowa!
Policjanci z Żyrardowa zatrzymali w minioną sobotę kobietę, która poruszała się samochodem po ulicach miasta kompletnie pijana.
Pani Genowefa Mączyńska, najstarsza mieszkanka sołectwa Moszna oraz całej gminy, świętowała niedawno swoje 106. urodziny. Ten niezwykły jubileusz przypadł na 1 stycznia, symbolicznie otwierając nowy rok historią pełną pogody ducha i lokalnych tradycji.
Mieszkańcy Milanówka oraz kierowcy regularnie korzystający z trasy w stronę Brwinowa muszą przygotować się na zmiany. W najbliższych dniach przejazd ulicą Brwinowską może zająć nieco więcej czasu niż zwykle.
Mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego mają wyjątkową okazję, by na chwilę zwolnić i zadbać o to, co w życiu najważniejsze – o relację z najbliższą osobą. Właśnie ruszyły lokalne obchody Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa. Program wypełniony jest wydarzeniami, które pomogą parom odświeżyć wspólne więzi, a wszystko to pod honorowym patronatem burmistrza miasta.
Już w najbliższy czwartek hala przy ulicy Sportowej stanie się areną ważnych rozstrzygnięć w europejskim tenisie stołowym. Orlen Bogoria Grodzisk Mazowiecki stanie przed szansą wejścia do elitarnego grona czterech najlepszych drużyn kontynentu. Na drodze grodziszczan stoi dobrze znany rywal – Bank Spółdzielczy Orlicz 1924 Suchedniów.
Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.