29 11 2019

Poważna awaria w Łąkach. Kranówka odcięta na dłużej

29.11.2019, godz.: 16:31
Poważna awaria w Łąkach. Kranówka odcięta na dłużej

W piątek popołudniu w grodziskich Łąkach doszło do poważnej awarii wodociągowej. Ekipy techniczne odcięły dopływ kranówki do sporej części mieszkańców.

O problemie grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował niedawno. — W dniu 29.11 nastąpiła poważna awaria wodociągowa na ul. Świeżej. Nasze służby są już na miejscu. Z powodu umiejscowienia awarii odcięto wodę na ul. Poniatowskiego, Narutowicza oraz Niecałej – podał ZWiK.

Przewidywany termin naprawy 30.11 godziny popołudniowe. Na miejsce zostanie podstawiona beczka z wodą. Prosimy o przegotowanie wody przed spożyciem. Za utrudnienia przepraszamy – czytamy w komunikacie.

EDIT.
Wody zabraknie również na ul. Ogrodowej oraz Rzecznej.

Beczkowóz został podstawiony na ul. Poniatowskiego na wysokości ul. Mariańskiej.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.