TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

05 2022

Potrącił czterech rowerzystów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP Boża WolaPotrącił czterech rowerzystów - Grodzisk News


W sobotę w Bożej Woli samochód osobowy potrącił czterech rowerzystów. Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń.


Do zdarzenia doszło 14 maja tuż przed godz. 10.00.a – Otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu czterech rowerzystów przez samochód osobowy. Na miejsce wysłano trzy zastępy strażaków: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Boża Wola – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. - Po dojechaniu na miejsce potwierdzono zgłoszenie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, na szczęście, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. – Po dojechaniu pogotowia ratunkowego, medycy przebadali rowerzystów. Nikt nie wymagał hospitalizacji, więc poszkodowani pozostali na miejscu zdarzenia – zaznaczył asp. Stefaniak.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Potrącił czterech rowerzystów - Grodzisk News
Potrącił czterech rowerzystów - Grodzisk News
Potrącił czterech rowerzystów - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Zachowanie rowerzystów i użytkowników hulajnóg na drogach i chodnikach woła o pomstę do nieba. Ale jeszcze bardziej przeraża brak jakiejkolwiek reakcji ze strony policji, która często jest świadkiem tych zachowań.

xenna
15-05-2022 18:47

Czy Pan/Pani zna okoliczności tego wydarzenia? Chyba nie, bo nie napisałby Pan/ Pani tego

FiBo
15-05-2022 19:44

Czy widziałyśmy się na miejscu, że jest Pani tak świetnie poinformowana? Jestem jedną z poszkodowanych w tym wypadku. Jechaliśmy zgodnie z przepisami, oznaczeni z włączonym oświetleniem. Zapis monitoringu pozwolił nam prześledzić moment, w którym wjeżdża w nas rozpędzony samochód. My tego nie pamiętamy, ale na szczęście żyjemy, a policja bezsprzecznie orzekła winę kierowcy auta. Jeśli chciałaby Pani coś jeszcze dodać, na bazie swoich... no właśnie, pewnie domysłów, to serdecznie zapraszam do dyskusji.

Sylwia
15-05-2022 20:56

pokaż wszystkie komentarze (7)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.