22 07 2015

Będzie kolejna potańcówka na targowisku

22.07.2015, godz.: 20:04
Będzie kolejna potańcówka na targowisku
fot. Pixabay

Letnie miesiące sprzyjają organizacji imprez plenerowych, toteż przybywa ich w grodziskim kalendarzu kulturalnym. Do listy z koncertami, piknikami i przedstawieniami dołączyła także potańcówka „pod chmurką”. W tym sezonie odbędzie się po raz drugi – 2 sierpnia.

Sympatycy „wywijania” na parkiecie po raz pierwszy mogli dać upust swoim talentom pod gołym niebem w lipcu Na początku kończącego się miesiąca grodziskie Centrum Kultury postanowiło zorganizować imprezę nazwaną „Potańcówką na targowisku”. W sierpniu będzie powtórka z rozrywki.

Dokładnie 2 sierpnia o godz. 17.30 na placu przy ul. Montwiłła, czyli w miejscu w którym zwyczajowo rozstawia się targowisko miejskie, mieszkańcy będą mogli potańczyć, zintegrować się i po prostu miło spędzić czas. O oprawę muzyczną zadba tym razem zespół Pretext. Wstęp wolny.

Grodziskie potańcówki na targowisku powoli stają się tradycją. Imprezy te odbywały się zarówno przed rokiem, jak i przed dwoma laty.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.