24 01 2019

Poszukiwany za kradzieże paliwa zatrzymany

24.01.2019, godz.: 10:14
Poszukiwany za kradzieże paliwa zatrzymany
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska zatrzymali 36-letniego Gruzina podejrzanego o kradzieże paliwa ze stacji benzynowych.

Funkcjonariusze z grodziskiej komendy zwrócili uwagę na na mężczyznę zdejmującego tablice rejestracyjne w rejonie autostrady A2. Wydało im się to podejrzane i postanowili go skontrolować. W jego aucie znaleźli dwie inne tablice rejestracyjne. – Po dokonanych ustaleniach okazało się, że kierowca takiego pojazdu jest podejrzany o kradzieże paliwa na stacjach w Warszawie i Brwinowie.   Podczas dalszej kontroli samochodu policjanci zabezpieczyli telefon komórkowy owinięty folią aluminiową. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że telefon został skradziony dwa dni wcześniej w Warszawie – opisują sytuację policjanci z grodziskiej komendy.

Jak się okazało, legitymowany mężczyzna był poszukiwany przez inną jednostkę policji. Funkcjonariusze zatrzymali więc 36-letniego obcokrajowca i umieścili w celi. Obywatel Gruzji usłyszał zarzuty kradzieży paliwa oraz posiadania telefonu komórkowego pochodzącego z przestępstwa. Trwa sprawdzanie, czy to wszystkie przestępstwa jakich dokonał zatrzymany obywatel Gruzji.

Sąd zdecydował o tymczasowym dwumiesięcznym areszcie.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata