reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

06 2023

Poszukiwany z Nieporętu odnaleziony w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP OstródaPoszukiwany z Nieporętu odnaleziony w Grodzisku - Grodzisk News


W jednym z mieszkań w Grodzisku Mazowieckim został odnaleziony i zatrzymany poszukiwany listem gończym 37-latek. Mężczyzna był poszukiwany przez funkcjonariuszy z Nieporętu.


List gończy za 37-latkiem wydał Sąd Rejonowy w Pruszkowie. Mężczyzna ma do odbycia karę półrocznego pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 207 kodeksu karnego, czyli fizycznego lub psychicznego znęcania się nad drugą osobą. Ścigała go policja z Nieporętu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Nieporęcie, w toku prowadzonych czynności ustalili, że poszukiwany listem gończym 37-letni mężczyzna może przebywać na terenie Grodziska Mazowieckiego. Wczoraj w godzinach porannych funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Legionowie.

W jednym z mieszkań w Grodzisku funkcjonariusze zastali poszukiwanego i ujęli go. 37-latek najpierw trafił na komisariat w Nieporęcie, a następnie został przetransportowany do zakładu karnego, aby odbyć zasądzoną karę.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.