reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

06 2023

Poszukiwany przez policję ukrywał się w... szafie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Policjanci w Błoniu zatrzymali 50-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. A gdy funkcjonariusze zapukali do mieszkania konkubiny poszukiwanego mężczyzny okazało się, że ten ukrył się przed nimi w szafie.


–Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim wydał  dwa nakazy doprowadzenia 50-letniego mieszkańca błońskiej gminy do aresztu śledczego. Poszukiwaniami zajęli się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania. Drzwi otworzyła konkubina, która oświadczyła, że mężczyzna tydzień temu wyjechał do pracy do Niemiec – poinformowała komenda policji Warszawa Zachód.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci nie dali jednak wiary tłumaczeniom, kobiety, która kilkukrotnie zmieniała wersję co dowodu nieobecności konkubenta. Postanowili sami sprawdzić, kto jest w mieszkaniu. W żadnym z pomieszczeń nie zastali jednak poszukiwanego. Ale...

–  Dopiero po dokładnym przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli 50-latka ukrywającego się w szafie pod stertą ubrań. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a następnie doprowadzili do aresztu śledczego, gdzie zgodnie z dyspozycją sądu, odbędzie teraz karę pół roku pozbawienia wolności – podała policja.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.