TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

06 2023

Poszukiwany przez policję ukrywał się w... szafie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bialystok.policja.gov.plPoszukiwany przez policję ukrywał się w... szafie - Grodzisk News


Policjanci w Błoniu zatrzymali 50-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. A gdy funkcjonariusze zapukali do mieszkania konkubiny poszukiwanego mężczyzny okazało się, że ten ukrył się przed nimi w szafie.


–Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim wydał  dwa nakazy doprowadzenia 50-letniego mieszkańca błońskiej gminy do aresztu śledczego. Poszukiwaniami zajęli się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania. Drzwi otworzyła konkubina, która oświadczyła, że mężczyzna tydzień temu wyjechał do pracy do Niemiec – poinformowała komenda policji Warszawa Zachód.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci nie dali jednak wiary tłumaczeniom, kobiety, która kilkukrotnie zmieniała wersję co dowodu nieobecności konkubenta. Postanowili sami sprawdzić, kto jest w mieszkaniu. W żadnym z pomieszczeń nie zastali jednak poszukiwanego. Ale...

–  Dopiero po dokładnym przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli 50-latka ukrywającego się w szafie pod stertą ubrań. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a następnie doprowadzili do aresztu śledczego, gdzie zgodnie z dyspozycją sądu, odbędzie teraz karę pół roku pozbawienia wolności – podała policja.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.