TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

03 2022

Poszukiwany listem gończym wpadł w Żyrardowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPoszukiwany listem gończym wpadł w Żyrardowie - Grodzisk News


Żyrardowscy policjanci kryminalni zatrzymali 39-latka poszukiwanego listem gończym m.in. za znieważenie funkcjonariusza i groźby karalne


– W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób z żyrardowskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi i nakazami doprowadzenia. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskiwali informacje i na ich podstawie docierali do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani – poinformowała st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrradowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Kryminalni próbowali m.in namierzyć mieszkańca gminy Żyrardów, poszukiwanego listem gończym oraz 2 nakazami doprowadzenia, które zostały wydane przez żyrardowski sąd, a także Sąd Okręgowy w Łodzi celem odbycia zasądzonych kar – dodała.

Okazuje się, że 39-letni mieszkaniec żyrardowskiej gminy poszukiwany był m.in. za znieważenie funkcjonariusza, groźby karalne i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. – Policjanci realizowali czynności operacyjne. Namierzyli dom na terenie gminy Żyrardów, w którym poszukiwany się ukrywał. Kiedy weszli do jego wnętrza, zauważyli 39-latka, którego natychmiast obezwładnili i zatrzymali – relacjonuje Monika Michalczyk.

– Mieszkaniec gminy Żyrardów trafił do policyjnego aresztu skąd został odkonwojowany do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzone kary – zaznacza rzeczniczka.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.