reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

01 2022

Poszukiwany listem gończym wpadł w Jaktorowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plPoszukiwany listem gończym wpadł w Jaktorowie - Grodzisk News


Jaktorowscy policjanci dzielnicowi zatrzymali 49-letniego mężczyznę ukrywającego się w gminie, a był poszukiwany przez sądy rejonowe z Grodziska i Żyrardowa.


– Skuteczna praca w terenie jaktorowskich dzielnicowych zaowocowała ustaleniem miejsca przebywania osoby poszukiwanej. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali mężczyznę ukrywającego się przed wykonaniem zasądzonej kary więzienia – poinformowała asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z policyjnego systemu wynikało, że 49-latek od niemal dwóch lat jest poszukiwany przez grodziski Sąd Rejonowy, który postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu i wydał za nim list gończy. Dodatkowo na polecenie Sądu Rejonowego w Żyrardowie mężczyzna miał być doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi rok i 10 miesięcy za wcześniej popełnione przestępstwa drogowe – dodała.

Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego, a po wykonaniu czynności prawnych przekonwojowali go do zakładu karnego w celu odbycia  wyznaczonych dyspozycji sądów.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.