reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

01 2022

Poszukiwany listem gończym wpadł w Jaktorowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plPoszukiwany listem gończym wpadł w Jaktorowie - Grodzisk News


Jaktorowscy policjanci dzielnicowi zatrzymali 49-letniego mężczyznę ukrywającego się w gminie, a był poszukiwany przez sądy rejonowe z Grodziska i Żyrardowa.


– Skuteczna praca w terenie jaktorowskich dzielnicowych zaowocowała ustaleniem miejsca przebywania osoby poszukiwanej. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali mężczyznę ukrywającego się przed wykonaniem zasądzonej kary więzienia – poinformowała asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z policyjnego systemu wynikało, że 49-latek od niemal dwóch lat jest poszukiwany przez grodziski Sąd Rejonowy, który postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu i wydał za nim list gończy. Dodatkowo na polecenie Sądu Rejonowego w Żyrardowie mężczyzna miał być doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi rok i 10 miesięcy za wcześniej popełnione przestępstwa drogowe – dodała.

Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego, a po wykonaniu czynności prawnych przekonwojowali go do zakładu karnego w celu odbycia  wyznaczonych dyspozycji sądów.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.