TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

09 2021

Poszukiwani weszli do sklepów bez maseczki. Zostali zatrzymani


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPoszukiwani weszli do sklepów bez maseczki. Zostali zatrzymani - Grodzisk News


Dwaj poszukiwani mężczyźni zostali zatrzymani przez grodziskich dzielnicowych. Mężczyźni wpadli, bo... nie zasłonili ust i nosa w sklepie.


reklama Grodzisk Mazowiecki

W czasie kontroli jednej z placówek handlowych na terenie miasta policjanci podjęli interwencję, ponieważ jeden z klientów nie miał zasłoniętych ust i nosa. Gdy policjanci sprawdzili 25-latka w bazie danych okazało się, że jest poszukiwany. – Miał do odbycia karę 150 dni pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany. Za wykroczenie policjanci nałożyli na niego mandat karny. 25-latek na najbliższe pięć miesięcy trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W innym grodziskim punkcie handlowym miała miejsce podobna sytuacja. Policjanci skontrolowali 39-latka bez maseczki i wtedy wyszło na jaw, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Ale do więzienia nie trafił. – Sąd Rejonowy w Pułtusku umożliwił mu zapłatę zasądzonej kwoty grzywny przed osadzeniem w areszcie. Mężczyzna skorzystał z tej możliwości i po zrealizowaniu przelewu został zwolniony do domu – wyjaśnia grodziska komenda.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.