TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

09 2021

Poszukiwani weszli do sklepów bez maseczki. Zostali zatrzymani


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPoszukiwani weszli do sklepów bez maseczki. Zostali zatrzymani - Grodzisk News


Dwaj poszukiwani mężczyźni zostali zatrzymani przez grodziskich dzielnicowych. Mężczyźni wpadli, bo... nie zasłonili ust i nosa w sklepie.


reklama Grodzisk Mazowiecki

W czasie kontroli jednej z placówek handlowych na terenie miasta policjanci podjęli interwencję, ponieważ jeden z klientów nie miał zasłoniętych ust i nosa. Gdy policjanci sprawdzili 25-latka w bazie danych okazało się, że jest poszukiwany. – Miał do odbycia karę 150 dni pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany. Za wykroczenie policjanci nałożyli na niego mandat karny. 25-latek na najbliższe pięć miesięcy trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W innym grodziskim punkcie handlowym miała miejsce podobna sytuacja. Policjanci skontrolowali 39-latka bez maseczki i wtedy wyszło na jaw, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Ale do więzienia nie trafił. – Sąd Rejonowy w Pułtusku umożliwił mu zapłatę zasądzonej kwoty grzywny przed osadzeniem w areszcie. Mężczyzna skorzystał z tej możliwości i po zrealizowaniu przelewu został zwolniony do domu – wyjaśnia grodziska komenda.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.