reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

01 2022

Poszukiwani w rękach policji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPoszukiwani w rękach policji - Grodzisk News


Dzielnicowi z Milanówka i Jaktorowa zatrzymali dwóch poszukiwanych, wobec których sądy wydały nakazy doprowadzenia do jednostek penitencjarnych.


Pierwsze zatrzymanie miało miejsce w Milanówku. Tamtejsi dzielnicowi otrzymali informację, że na ich terenie może przebywać osoba poszukiwana. Pojechali więc pod wskazany adres. Na miejscu faktycznie przebywał poszukiwany 64-latek. Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej kilka dni wcześniej wydał nakaz doprowadzenia do aresztu. Został on zatrzymany, a następnie przetransportowany do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższy rok.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zatrzymanie w Jaktorowie wyglądało podobnie. We wskazanym miejscu miał przebywać poszukiwany mężczyzna – tym razem 38-latek. – Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Żyrardowie wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego oraz zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna przez najbliższy rok i dwa miesiące będzie odbywał karę więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.