reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

01 2022

Poszukiwani w rękach policji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPoszukiwani w rękach policji - Grodzisk News


Dzielnicowi z Milanówka i Jaktorowa zatrzymali dwóch poszukiwanych, wobec których sądy wydały nakazy doprowadzenia do jednostek penitencjarnych.


Pierwsze zatrzymanie miało miejsce w Milanówku. Tamtejsi dzielnicowi otrzymali informację, że na ich terenie może przebywać osoba poszukiwana. Pojechali więc pod wskazany adres. Na miejscu faktycznie przebywał poszukiwany 64-latek. Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej kilka dni wcześniej wydał nakaz doprowadzenia do aresztu. Został on zatrzymany, a następnie przetransportowany do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższy rok.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zatrzymanie w Jaktorowie wyglądało podobnie. We wskazanym miejscu miał przebywać poszukiwany mężczyzna – tym razem 38-latek. – Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Żyrardowie wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego oraz zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna przez najbliższy rok i dwa miesiące będzie odbywał karę więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.