reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

10 2023

Poszukiwani listami gończymi zatrzymani przez grodziskich policjantów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 42 i 46 lat, którzy poszukiwani byli listami gończymi. Mężczyźni próbowali ukryć się przed śledczymi w... Poznaniu i Szczecinie.


Mężczyźni byli poszukiwani przez grodziskich kryminalnych, a działania dochodzeniowo-śledcze, pozwoliły im ustalić, że 42-latek ukrywał się w powiecie poznańskim, a 46-latek w Szczecinie.  W dwóch różnych terminach przeprowadzili zatrzymanie mężczyzn.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O godz. 6.00 policjanci weszli do jednego z mieszkań w miejscowości pod poznaniem i zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez sądy w Śremie oraz na warszawskim Żoliborzu.

–Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie kary pozbawienia wolności za dokonane oszustwa. Zgodnie z sądowymi wyrokami będzie tam przebywał  prawie rok – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Podobny los spotkał 46-latka zatrzymanego w Szczecinie. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez sąd w Łodzi. Zgodnie z przewidywaniami zatrzymali mężczyznę pod ustalonym wcześniej adresem. –  Zatrzymany także został już osadzony w areszcie, gdzie odbędzie zastępczą karę kilkudziesięciu dni pozbawienia wolności  za uporczywe nękanie – podała rzeczniczka grodziskiej policji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.