06 11 2015

Pościg za złodziejem kurtek

06.11.2015, godz.: 11:14
Pościg za złodziejem kurtek
fot. KPP Grodzisk

Grodziscy policjanci zatrzymali 24-letniego Daniela W. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież, zanim jednak wpadł w ręce funkcjonariuszy, nie obyło się bez pościgu.

Cała sprawa zaczęła się od zgłoszenia kradzieży kurtek z jednego z grodziskich sklepów. Łupem rabusia padło 9 kurtek o łącznej wartości blisko 1500 złotych. Wezwani na miejsce przestępstwa policjanci zauważyli uciekającego mężczyznę kilka ulic dalej.

Krótki pościg wystarczył, aby schwytać 24-latka i odzyskać skradzione rzeczy. Daniel W. trafił natomiast na grodziską komendę, gdzie został przesłuchany. Zebrany materiał dowody pozwolił postawić mu zarzut kradzieży. W trakcie rozmowy z dochdzeniowcami podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

W ramach odpokutowania winy będzie wykonywał prace społeczne.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata