reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

05

03 2023

Porażka z rezerwami Legii na inaugurację rundy wiosennej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasowe/Pogoń Grodzisk Maz.1 - Grodzisk News


Nie takiego początku rundy wiosennej spodziewali się piłkarze i kibice Pogoni Grodzisk na początek rundy wiosennej w drugiej lidze. Przegrali 0:2 z drugim zespołem Legii Warszawa.


Obie drużyny podeszły do tego spotkania z dużą czujnością i wzajemnym respektem. W rezultacie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a żadna z drużyny nie miała w niej klarownych okazji do zdobycia gola.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wynik meczu otworzyli legioniści dopiero w 68. minucie, do czego przyczynił się błąd obrony Pogoni. Na listę strzelców wpisał się Dawid Kiedrowicz, wprowadzony na boisko osiem minut wcześniej. Później Pogoń musiała się otworzyć i zaatakować odważniej.

– Nie była to inauguracja rundy, jaką sobie wyobrażaliśmy. Przystępowaliśmy do tego meczu z planem, ale wydaje mi się, że w pierwszej połowie podeszliśmy do tego meczu zbyt zdyscyplinowani w grze obronnej, ale kiedy łapaliśmy momenty i wychodziliśmy wyżej w ofensywie, to Legia miała kłopoty. Żałuję niewykorzystanych sytuacji – mówił tuż po meczu trener Pogoni Mateusz Dudek. – Gdybyśmy to my jako pierwsi strzelili bramkę, byłoby nam zdecydowanie łatwiej grać. To był typowy mecz do pierwszej bramki. Zdobyła ją Legia. Żałuję tej sytuacji, bo popełniliśmy błąd, a także kilka drobniejszych. Później goniliśmy wynik, byliśmy odsłonięci i straciliśmy drugą – analizował trener.

Owe drugie trafienie dla Legii w 90. minucie zanotował Jakub Jędrasik, który wszedł na plac gry od początku drugiej połowy. Pogoń pozostała jednak na pozycji lidera tabeli, bowiem najgroźniejsi rywale również pogubili punkty.

– Taki początek na pewno nas nie cieszy. Będziemy pracować dalej wyciągać wnioski i walczyć w każdym. Nadal jesteśmy liderami, ale cały czas musimy realizować małe cele, aby osiągać te duże – zakończył trener Dudek.

Kolejny mecz Pogoń rozegra na wyjeździe. W 19. kolejce zmierzy się z trzecią od końca w klasyfikacji Wartą Sieradz. Mecz 11 marca w samo południe.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.