17

11 2014

Porażka na zakończenie rundy

Porażka na zakończenie rundy - Grodzisk News

Rezerwy Chlebni zakończyły rundę porażką. Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej ulegli na własnym obiekcie drużynie Błonianki II Błonie 1:2.

Mecz miał różne oblicza. W pierwszej połowie stroną przeważającą była Błonianka, w  drugiej lepsze wrażenie sprawiała Chlebnia.

Po pierwszej połowie należy w szczególności pochwalić postawę bramkarza Chlebni Grzegorza Starbały, który w kilku sytuacjach ratował drużynę kapitalnymi interwencjami. Goście jednak tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę dopięli swego i wyszli na prowadzenie. Bramkę zdobył Łukasz Karpiński.

Po zmianie stron do ataku ruszyła Chlebnia. Efektem gol wyrównujący autorstwa Norberta Sieczki. Pomimo wielu prób i stwarzanych kolejnych sytuacji nie udawało się gospodarzom zdobyć drugiego gola. Brakowało skuteczności i koncentracji w decydujących momentach. W 85. minucie po rzucie wolnym goście wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Bartka Kujawy. Pomimo walki do samego końca gospodarzom nie udaje się odwrócić losów spotkania.

Tym meczem rezerwy Chlebni zakończyły zmagania w rundzie jesiennej, którą można uznać za udaną. Siódme miejsce w tabeli A-klasy, to jak na beniaminka całkiem niezły rezultat. Strata do drużyn poprzedzających też nie jest duża więc jest szansa na jeszcze lepszą pozycję po rundzie wiosennej.

LKS II Chlebnia ? Błonianka II Błonie 1:2 (0:1)

Bramki; Norbert Sieczka ? Łukasz Karpiński, Bartek Kujawa

Skład Chlebni:  Starbała Grzegorz ? Karpiński Kamil, Michałowski Krzysztof, Szulowski Piotr, Przygoda Bartek ? Zwierzchowski Michał, Zdulski Marcin (65' Włodarczyk Michał), Kierzkowski Przemek, Bojara Arek ? Przygoda Bartek (46' Fornalik Marcin), Sieczka Norbert.