TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

07 2021

Poranny wypadek na zjeździe z A2, są utrudnienia


Grodzisk News


foto: policja.plPoranny wypadek na zjeździe z A2, są utrudnienia - Grodzisk News


Zderzenie na zjeździe z autostrady A2 w Grodzisku. Około godz. 7.40 zderzyły się osobowa toyota i bus marki Man. W wyniku tego powstały utrudnienia a policjanci kierują inne auta na objazdy.


reklama Grodzisk mazowiecki

Po godz. 7.40 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku przy zjeździe autostrady A2 na Błonie. W zderzeniu toyoty i mana nikt nie ucierpiał, natomiast powstały spore utrudnienia w ruchu – mówi nam asp. sztab. Sławomir Janowiec z komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.`

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Policjanci na miejscu kierują ruchem do czasu rozładowania sytuacji. – Utrudnienia wynikają z tego, że jeden pojazd wymaga usunięcia z drogi policjanci czekają na holownik – dodaje Janowiec.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.