reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

10 2020

Poranny pożar samochodu. "Spłonął doszczętnie"


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Poranny pożar samochodu. "Spłonął doszczętnie" - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś przy drodze krajowej nr 8 w Rozalinie. Samochód osobowy stanął w płomieniach, a ogień strawił go doszczętnie.


Pierwszą informację o zdarzeniu wraz ze zdjęciami otrzymaliśmy od czytelnika. Doniesienia potwierdziła straż pożarna. ? Rzeczywiście, dziś rano na ul. Młochowskiej w Rozalinie przy krajowej ósemce, doszło do pożaru samochodu, który doszczętnie spłonął. Ponadto języki ognia objęły sieć telekomunikacyjną ? mówi nam mł. bryg. Karol Kroć, szef Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. Do akcji zgłoszonej o godz. 6.37 wyjechały trzy zastępy. ? Ogień gasiły: jeden zastęp JRG PSP, a także jednostki OSP Młochów i OSP Nadarzyn. Nie było osób poszkodowanych, przyczyna pożaru: nieustalona. Akcja zakończyła się o godz. 7.50 ? wyjaśnił mł. bryg. Kroć. Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

fot. Czytelnik
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.