reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

09 2018

Poranne zderzenie w Książenicach. Płyny wyciekły na drogę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Poranne zderzenie w Książenicach. Płyny wyciekły na drogę - Grodzisk News


Dziś rano przy ul. Mazowieckiej w Książenicach doszło do zderzenia jeepa z oplem. Choć była to ?tylko? kolizja, na drodze powstały utrudnienia w związku z wyciekiem płynów z pojazdów.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwszą informację o zdarzeniu wraz ze zdjęciami nadesłali do nas czytelnicy. ? Na ul. Mazowieckiej przy Hotelu Cyprus doszło do jakiegoś wypadku. Uwaga na utrudnienia ? napisał do nas jeden z nich.

Policja precyzuje te doniesienia. ? Około godz. 9.00 na ul. Mazowieckiej zderzyli się kierowca jeepa i kierująca oplem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, dlatego kwalifikujemy to zdarzenie jako kolizję ? mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. ? Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jeepa włączał się do ruchu a kierująca oplem nie zachowała szczególnej ostrożności i wówczas doszło do kolizji ? dodaje.

Rzeczniczka poinformowała również, że w związku z koniecznością usunięcia plam oleju i innych płynów, które wyciekły z pojazdów, na drodze mogą być jeszcze utrudnienia.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.