25 09 2018

Poranne zderzenie w Książenicach. Płyny wyciekły na drogę

25.09.2018, godz.: 09:56
Poranne zderzenie w Książenicach. Płyny wyciekły na drogę
fot. Czytelnik Maciej

Dziś rano przy ul. Mazowieckiej w Książenicach doszło do zderzenia jeepa z oplem. Choć była to „tylko” kolizja, na drodze powstały utrudnienia w związku z wyciekiem płynów z pojazdów.

Pierwszą informację o zdarzeniu wraz ze zdjęciami nadesłali do nas czytelnicy. – Na ul. Mazowieckiej przy Hotelu Cyprus doszło do jakiegoś wypadku. Uwaga na utrudnienia – napisał do nas jeden z nich.

Policja precyzuje te doniesienia. – Około godz. 9.00 na ul. Mazowieckiej zderzyli się kierowca jeepa i kierująca oplem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, dlatego kwalifikujemy to zdarzenie jako kolizję – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jeepa włączał się do ruchu a kierująca oplem nie zachowała szczególnej ostrożności i wówczas doszło do kolizji – dodaje.

Rzeczniczka poinformowała również, że w związku z koniecznością usunięcia plam oleju i innych płynów, które wyciekły z pojazdów, na drodze mogą być jeszcze utrudnienia.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.