reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

09 2018

Poranne zderzenie w Książenicach. Płyny wyciekły na drogę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Poranne zderzenie w Książenicach. Płyny wyciekły na drogę - Grodzisk News


Dziś rano przy ul. Mazowieckiej w Książenicach doszło do zderzenia jeepa z oplem. Choć była to ?tylko? kolizja, na drodze powstały utrudnienia w związku z wyciekiem płynów z pojazdów.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwszą informację o zdarzeniu wraz ze zdjęciami nadesłali do nas czytelnicy. ? Na ul. Mazowieckiej przy Hotelu Cyprus doszło do jakiegoś wypadku. Uwaga na utrudnienia ? napisał do nas jeden z nich.

Policja precyzuje te doniesienia. ? Około godz. 9.00 na ul. Mazowieckiej zderzyli się kierowca jeepa i kierująca oplem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, dlatego kwalifikujemy to zdarzenie jako kolizję ? mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. ? Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jeepa włączał się do ruchu a kierująca oplem nie zachowała szczególnej ostrożności i wówczas doszło do kolizji ? dodaje.

Rzeczniczka poinformowała również, że w związku z koniecznością usunięcia plam oleju i innych płynów, które wyciekły z pojazdów, na drodze mogą być jeszcze utrudnienia.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.