23 12 2019

Poranne zderzenie w Grodzisku. Autobus wjechał w ogrodzenie

23.12.2019, godz.: 09:30
Poranne zderzenie w Grodzisku. Autobus wjechał w ogrodzenie
fot. Czytelnik Stanisław

Od rana do naszej redakcji napływają zgłoszenia od czytelników informujących o zderzeniu z udziałem autobusu miejskiego w Grodzisku. Okazuje się, że w pojeździe znajdował się tylko kierowca.

Do zdarzenia doszło około godz. 7.30 przy ul. Dalekiej. Policja potwierdza. – Rzeczywiście, doszło do zdarzenia z udziałem autobusu miejskiego przy ul. Dalekiej – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca nie zachował ostrożności, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne ogrodzenie. W autobusie nie było pasażerów, a kierowcy nic się nie stało – dodaje.

W każdym razie wyglądało wyglądało niebezpiecznie, co ukazują zdjęcia nadesłane przez czytelników.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.