18 05 2020

Poranne uszkodzenie gazociągu w Grodzisku

18.05.2020, godz.: 12:13
Poranne uszkodzenie gazociągu w Grodzisku
fot. GrodziskNews

Grodziscy strażacy do czasu przyjazdu pogotowia gazowego zabezpieczali miejsce wycieku gazu z uszkodzonej rury w ul. Sowińskiego. Na miejscu działała także policja.

Do zdarzenia doszło przed godz. 10.00. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o uszkodzeniu gazociągu średniego ciśnienia. Okazało się, że doszło do tego podczas prac budowlanych – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Pomiary stężenia gazu nie wykazały niebezpieczeństwa. – Stężenie gazu nie występowało na odległość większą, niż bezpośrednio przy miejscu awarii. Nie trzeba było nikogo ewakuować – dodał Tryniszewski.

Strażacy zabezpieczali miejsce awarii do czasu przyjazdu pogotowia gazowego. Gdy na miejsce przybyli policjanci sytuacja była już opanowana.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata