08 02 2019

Poranne pożary w Kozerkach i Odrano Woli

08.02.2019, godz.: 11:07
Poranne pożary w Kozerkach i Odrano Woli
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano na terenie grodziskiej gminy straż pożarna interweniowała dwukrotnie. Najpierw strażacy wyjechali do pożaru w Kozerkach, a po jego ugaszeniu udali się na interwencję do Odrano Woli.

Informację o pożarach przekazali nam czytelnicy. Zgłoszenie dotyczące pierwszego z nich strażacy otrzymali około godz. 8.30.a – Otrzymaliśmy informację o pożarze w warsztacie ślusarskim. Tam było więcej dymu niż ognia, zapaliły się przewody i urządzenia będące na wyposażeniu tego warsztatu. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Grodzisk – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy uporali się z ogniem około godz. 9.20, ale nie wrócili do swoich jednostek tylko udali się na kolejną interwencję. – W stajni w Odrano Woli zapalił się sprzęt rolniczy. Będący na miejscu mężczyzna sam próbował ugasić ogień, ale nie udało mu się i wezwano nas. Interwencję zakończyliśmy o godz. 10.46. Na miejscu były te same trzy zastępy co w Kozerkach, a dodatkowo wezwano jeden z OSP Milanówek – zaznacza rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

W obu przypadkach nikt nie ucierpiał.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata